
ШРКШ зі змазкою в комплекті VW EURO / CARAVELLE IV (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) 22902 (opt-om)
2 480 ₴
- Нет в наличии
- Код: SP 022902
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
OPT-OM.ORG.UA
ШРКШ зи змазкою в комплекти VW EURO / CARAVELLE IV (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 022902

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
22902
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O окружности центрив отворив |
|
|
| O отвору |
|
|
| O шарнира |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Западини з’ед. профил. вала на стор. КП |
|
|
| Количество отверстий |
|
|
| Материал гофрованого кожуха |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 701498103A | AUDI | 701498103AX | BGA | CV0107B |
| FAG | 771036630 | FAG | 771076730 | FAG | 771081230 |
| FEBEST | 23118103 | FRECCIA | CVJ141026 | LPR | KVW821 |
| MAGNETI | TIJ0039 | METELLI | 161024 | METZGER | 7110152 |
| NK | 5147106 | PROFIT | 28101024 | SEAT | 701498103A |
| SEAT | 701498103AX | SKF | VKJA8008 | SKODA | 701498103A |
| SKODA | 701498103AX | VAG | 701498103A | VAG | 701498103AX |
| VW | 701498103A | VW | 701498103AX | VW | JZW498350DX |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | ШРКШ VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) | ШРКШ VW TRANSPORTER T4 Платформа/шаси (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OM |
| Код запчасти | 22902 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O окружності центрів отворів | 94,00 мм |
| O отвору | 10,20 мм |
| O шарніра | 108,0 мм |
| Длина | 31,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с винтами |
| Западини з’єд. профіл. вала на стор. КП | 28 |
| Код товара | SP 022902 |
| Матеріал гофрованого кожуха | NBR (нітрил-бутадієновий каучук) |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M10x1,5x48 |
| Тип шарніра | Диск шарніра |
| Число отверстий | 6 |
| механічна обробка | без проточки у внутрішній частині |
Информация для заказа
- Цена: 2 480 ₴

