OPT-OM.ORG.UA
ШРКШ зи змазкою в комплекти OPEL ASTRA GTC J (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 024593

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
24593
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Материал гофрованого кожуха |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| OPEL | 13296060 | OPEL | 13296188 | OPEL | 374844 |
| PSA | 13296188 | SAAB | 13296188 | SKF | VKJA5945 |
| VAUXHALL | 13296188 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ Opel ASTRA J GTC | ШРКШ Opel CASCADA (W13) | ШРКШ Opel INSIGNIA A (G09) |
| ШРКШ Opel INSIGNIA A Лифтбек (G09) | ШРКШ Opel INSIGNIA A SPORTS TOURER (G09) | ШРКШ SAAB 9-5 (YS3G) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 24593 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра | 100,0 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 27 |
| Длина | 139,0 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 59,00 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Код товара | SP 024593 |
| Матеріал гофрованого кожуха | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M24x1.5 |
| Тип шарніра | Кульовий шарнір рівних кутових швидкостей |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині |
Информация для заказа
- Цена: 2 445 ₴


