OPT-OM.ORG.UA
ШРКШ зи змазкою в комплекти CITROEN, PEUGEOT JUMPER, BOXER (opt-om)

КОД ТОВАРА
SK VKJA 8019

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
VKJA 8019
(SKF)
| Характеристика |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Западини з’ед. профил. вала на стор. КП |
|
|
| Зовнишне зачеплення з боку диференциала |
|
|
| Зовнишний диаметр |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| FIAT | 46308796 | NK | 511925 | SPIDAN | 024289 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ Citroen JUMPER II Автобус | ШРКШ Citroen JUMPER II Фургон | ШРКШ Citroen JUMPER II Платформа/шаси |
| ШРКШ Fiat DUCATO Автобус (250_) | ШРКШ Fiat DUCATO Фургон (250_) | ШРКШ Fiat DUCATO Платформа/шаси (250_) |
| ШРКШ Peugeot BOXER автобус | ШРКШ Peugeot BOXER фургон | ШРКШ Peugeot BOXER Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKF |
| Код запчасти | VKJA8019 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 94 мм |
| Длина | 512,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с подшипником |
| Діам. ущільн. кільця | 62 мм |
| Западини з’єд. профіл. вала на стор. КП | 29 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 41 |
| Код товара | SK VKJA 8019 |
| Тип шарніра | Триподний шарнір |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині (всередині) |
Информация для заказа
- Цена: 6 629 ₴


