OPT-OM.ORG.UA
ШРКШ зи змазкою в комплекти CITROEN JUMPER (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 024285

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
24285
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Материал гофрованого кожуха |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | CV1423A | FEBEST | 2510BOX3TD | FIAT | 1349786080 |
| FIAT | 1349789080 | FIAT | 46308369 | FIAT | 46308483 |
| FIAT | 71771174 | FRECCIA | CVJ131073 | LPR | KFT745 |
| MAGNETI | TOJ0107 | METELLI | 151717 | NK | 511924 |
| SKF | VKJA3025 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ Citroen JUMPER II Автобус | ШРКШ Citroen JUMPER II Фургон | ШРКШ Citroen JUMPER II Платформа/шаси |
| ШРКШ Fiat DUCATO Автобус (250_) | ШРКШ Fiat DUCATO Фургон (250_) | ШРКШ Fiat DUCATO Платформа/шаси (250_) |
| ШРКШ Peugeot BOXER автобус | ШРКШ Peugeot BOXER фургон | ШРКШ Peugeot BOXER Платформа/шаси |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Citroen |
| Код запчасти | 24285 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Renault, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Boxer, Ducato, 306, 307, 106, Jumper, Jumpy, Xsara, Partner, Espace, Zeta, Laguna, Expert, ZX, 405, 406, 206, Ulysse, Xantia, XM, Safrane, Scudo, Berlingo, 605, 607 |
| Длина | 193 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра | 98,00 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 27 |
| Діам. ущільн. кільця | 71,60 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 35 |
| Код товара | SP 024285 |
| Матеріал гофрованого кожуха | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M33x1.5 |
| Тип шарніра | Кульовий шарнір рівних кутових швидкостей |
| механічна обробка | без проточки у внутрішній частині |
Информация для заказа
- Цена: 2 608 ₴


