OPT-OM.ORG.UA
ШРКШ зи змазкою в комплекти BMW 5 (F10) - 535 D XDRIVE (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 036109

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
036109
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| для виробника |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Материал гофрованого кожуха |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BMW | 31607593040 | BMW | 31607593042 | BMW | 31607593043 |
| BMW | 31607593044 | BMW | 31607593046 | BMW | 31607606026 |
| BMW | 31607606027 | BMW | 31607618678 | BMW | 31607618680 |
| BMW | 31607618681 | BMW | 31607618682 | FEBEST | 1910F10 |
| PROFIT | 27103098 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | ШРКШ BMW 5 (F10) | ШРКШ BMW 5 Touring (F11) |
| ШРКШ BMW 6 Кабриолет (F12) | ШРКШ BMW 6 купе (F13) | ШРКШ BMW 6 Gran Coupe (F06) |
| ШРКШ BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Код запчасти | 036109 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 70.2 мм |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра | 86,00 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 25 |
| Діам. ущільн. кільця | 65,00 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 37 |
| Код товара | SP 036109 |
| Матеріал гофрованого кожуха | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M16x1.5F |
| Тип шарніра | Кульовий шарнір рівних кутових швидкостей |
| для виробника | GKN |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині |
Информация для заказа
- Цена: 8 792 ₴


