OPT-OM.ORG.UA
ШРКШ зи змазкою в комплекти AUDI A6 (4F2, C6) (opt-om)

КОД ТОВАРА
SP 024681

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
24681
(SPIDAN CHASSIS PARTS)
| Характеристика |
|
|
| O шарнира |
|
|
| Внутр. зачеп. кол. |
|
|
| Диам. ущильн. кильця |
|
|
| Довжина |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Зовн. зачеп. кол. |
|
|
| Материал гофрованого кожуха |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Новий компонент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Тип шарнира |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 4E0407305D | AUDI | 4F0498099A | AUDI | 4F0498099AX |
| FAG | 771042130 | MAGNETI | TOJ0039 | METELLI | 151552 |
| PROFIT | 27101552 | SEAT | 4E0407305D | SEAT | 4F0498099A |
| SEAT | 4F0498099AX | SKODA | 4E0407305D | SKODA | 4F0498099A |
| SKODA | 4F0498099AX | VW | 4E0407305D | VW | 4F0498099A |
| VW | 4F0498099AX |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ШРКШ Audi A6 C6 (4F2) | ШРКШ Audi A6 C6 Avant (4F5) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Audi |
| Код запчасти | 24681 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Длина | 97.2 мм |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6 |
| Пользовательские характеристики | |
| O шарніра | 100,0 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 27 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | с винтом |
| Діам. ущільн. кільця | 59,50 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 38 |
| Код товара | SP 024681 |
| Матеріал гофрованого кожуха | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Новий компонент | 99943600 |
| Розмір нарізі | M16x1.5x72 |
| Тип шарніра | Кульовий шарнір рівних кутових швидкостей |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині |
Информация для заказа
- Цена: 3 354 ₴


