OPT-OM.ORG.UA
Шкив ременя генератора BMW 3,5,7,X3, X5, X6 3.0D/04- (opt-om)

КОД ТОВАРА
CI VD1105

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
VD1105
(Contitech)
| Характеристика |
|
|
| Вага |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| додаткови потрибни вироби див. у списку приладдя |
|
|
| Количество ребер |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BGA | DP1018 | BGA | DP1018K | BMW | 11237788611 |
| BMW | 11237793593 | BMW | 11238511371 | CONTITECH | VD1105S |
| CORTECO | 80001103 | CORTECO | 80004866 | DAYCO | DPV1063K |
| DAYCO | DPV1063 | FRECCIA | PUL11122 | GATES | TVD1050 |
| GATES | TVD1050A | METZGER | 6400020 | SNR | DPF35006 |
| SNR | DPF35006K1 | SWAG | 20927340 | SWAG | 20933602 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шкив BMW 3 (E46) | Шкив BMW 3 купе (E46) | Шкив BMW 3 Кабриолет (E46) |
| Шкив BMW 3 Touring (E46) | Шкив BMW 3 (E90) | Шкив BMW 3 Touring (E91) |
| Шкив BMW 3 купе (E92) | Шкив BMW 3 Кабриолет (E93) | Шкив BMW 5 (E60) |
| Шкив BMW 5 Touring (E61) | Шкив BMW 6 (E63) | Шкив BMW 6 Кабриолет (E64) |
| Шкив BMW 7 (E65, E66, E67) | Шкив BMW X3 (E83) | Шкив BMW X5 (E53) |
| Шкив BMW X5 (E70) | Шкив BMW X6 (E71, E72) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Contitech |
| Код запчасти | VD1105 |
| Количество ребер | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6,87 кг |
| Висота паковання | 11,5 см |
| Довжина паковання | 23,5 см |
| Код товара | CI VD1105 |
| Ширина паковання | 23,5 см |
| додаткові потрібні вироби див. у списку приладдя | 99943600 |
Информация для заказа
- Цена: 10 949 ₴


