-10%

Шків ременя генератора AUDI A6/VW T4 2.5TDI 544 0002 20 (opt-om)
4 631 ₴
4 167,90 ₴
- Готово к отправке
- Код: LK 544 0002 20
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Шкив ременя генератора AUDI A6/VW T4 2.5TDI (opt-om)

КОД ТОВАРА
LK 544 0002 20

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
544 0002 20
(INA)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Дотримуватися вказивок щодо сервисного обслуговування |
|
|
| Дотримуватися инструкций з монтажу |
|
|
| Количество канавок |
|
|
| Колебания |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 074105251AC | AUDI | 074105251M | AUDI | 074105251T |
| AUDI | 074105251S | AUDI | 074105251R | AUDI | 074105251N |
| BGA | DP2976 | BGA | DP2976K | BGA | DP2976FK |
| CONTITECH | VD1002S | CONTITECH | VD1002 | CORTECO | 21652976 |
| CORTECO | 80001157 | CORTECO | 80004398 | DAYCO | DPV1077 |
| FRECCIA | PUL11111 | GATES | TVD1033A | GATES | TVD1033 |
| INA | 544000210 | METZGER | 6400001 | PROFIT | 10149910 |
| RUVILLE | 515400 | SEAT | 074105251AC | SEAT | 074105251M |
| SEAT | 074105251N | SEAT | 074105251R | SEAT | 074105251S |
| SEAT | 074105251T | SKF | VKM93107 | SKODA | 074105251AC |
| SKODA | 074105251M | SKODA | 074105251N | SKODA | 074105251R |
| SKODA | 074105251S | SKODA | 074105251T | SNR | DPF35706 |
| SNR | DPF35706K2 | SNR | DPF35706K1 | SWAG | 30106526 |
| SWAG | 30931858 | SWAG | 32926834 | VOLVO | 8627933 |
| VOLVO | 9163918 | VOLVO | 9180620 | VW | 074105251AC |
| VW | 074105251M | VW | 074105251N | VW | 074105251R |
| VW | 074105251S | VW | 074105251T |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Шкив Audi A6 C4 (4A2) | Шкив Audi A6 C4 Avant (4A5) | Шкив Ford GALAXY I (WGR) |
| Шкив Volvo S70 (874) | Шкив Volvo S80 I (184) | Шкив Volvo V70 I (875, 876) |
| Шкив Volvo 850 (854) | Шкив Volvo 850 Универсал (855) | Шкив VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) |
| Шкив VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | Шкив VW CRAFTER 30-50 Платформа/шаси (2F_) | Шкив VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK) |
| Шкив VW LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) | Шкив VW LT 28-46 II Платформа/шаси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) | Шкив VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 |
| Шкив VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) | Шкив VW TRANSPORTER T4 Платформа/шаси (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schaeffler INA |
| Код запчасти | 544000220 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Внешний диаметр | 188 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | V70, S70, S80, Crafter, A6, Transporter, 850 |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 188,00 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з матеріалами для навісного монтажу |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | 99943600 |
| Дотримуватися інструкції з монтажу | 99943600 |
| Код товара | LK 544 0002 20 |
| Коливання | з гасником вібрацій |
| Кількість канавок | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 4 167,90 ₴

