OPT-OM.ORG.UA
Стартер СТАРТЕР 0001172402 | - HU (opt-om)

КОД ТОВАРА
BO 0001172402

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0 001 172 402
(BOSCH)
| Характеристика |
|
|
| O отвору 2 |
|
|
| O фланця |
|
|
| Базове положення малой шестирни |
|
|
| Виконання стартера |
|
|
| Довжина |
|
|
| Зажим |
|
|
| Зажим |
|
|
| Кильк. зубц. |
|
|
| Количество крепежных отверстий |
|
|
| Количество нарезных отверстий |
|
|
| Кут криплення |
|
|
| Кутовий розмир зива |
|
|
| Кутовий розмир крипильного отвору |
|
|
| Напруга |
|
|
| Направление вращения |
|
|
| Положение/градус |
|
|
| Потужнисть стартера |
|
|
| Размер резьбы |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AS | S0879S | AUDI | 06L911021 | PSH | 300934112010 |
| PSH | 300934112210 | VW | 06L911021 | VW | 06L911021A |
| VW | 06L911021AX | VW | 06L911021B | VW | 06L911021BX |
| VW | 06L911021X |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стартер Audi A4 B9 (8W2, 8WC) | Стартер Audi A4 B9 Avant (8W5, 8WD) | Стартер Audi A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) |
| Стартер Audi A5 (F53, F5P) | Стартер Audi A5 Sportback (F5A, F5F) | Стартер Audi A5 Кабриолет (F57, F5E) |
| Стартер Audi Q5 (FYB, FYG) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0001172402 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O отвору 2 | 11 мм |
| O фланця | 66 мм |
| Базове положення малої шестірні | 23 мм |
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 211 мм |
| Зажим | 50 |
| Код товара | BO 0001172402 |
| Количество крепежных отверстий | 1 |
| Кут кріплення | 16 ° |
| Кутовий розмір зіва | 110 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 16 ° |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Кількість нарізних отворів | 1 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 12 В |
| Положення/градус | rechts ° |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| Розмір нарізі | M12 |
Информация для заказа
- Цена: 4 579 ₴


