
Стабілізатор поперечної стійкості ALFA 159 - BRERA - SPIDER (939) 935003 (opt-om)
9 638 ₴
- Немає в наявності
- Код: SID 935003
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
OPT-OM.ORG.UA
Стабілізатор поперечної стійкості ALFA 159 - BRERA - SPIDER (939) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 935003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
935003
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Довжина |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Ширина |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFA ROMEO | 50510813 | ALFA ROMEO | 50706987 | ALFA ROMEO | 51795452 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Стабілізатор Alfa Romeo 159 (939_) | Стабілізатор Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Стабілізатор Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Стабілізатор Alfa Romeo SPIDER (939_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 935003 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 648 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 648 мм |
| Код товару | SID 935003 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Ширина | 1013 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 638 ₴

