OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання SPARK PLUG IRIDIUM REA8WYPB (opt-om)

КОД ТОВАРА
CH OE256

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
OE256
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Вилит |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опир вид |
|
|
| Опир до |
|
|
| Пусковий момент вид |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Техн. информацийний номер |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траектория искрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ALFA ROMEO | 55217232 | ASHIKA | ILKAR7A7 | ASHIKA | ILKAR7D6G |
| BERU | Z274 | BERU | Z374 | BOSCH | 0242140539 |
| BOSCH | 0242140557 | CHAMPION | OE225 | DENSO | FC20HRQ8 |
| DENSO | EC22HPRD7 | DENSO | VDCH22F | MAZDA | PE0218110 |
| NGK | ILKAR7A7 | NGK | ILKAR7D6G | RENAULT | 8200587901 |
| SUBARU | 22401AA830 | TOYOTA | 9091901297 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка Alfa Romeo 4C (960_) | Свичка Alfa Romeo 4C SPIDER (960_) | Свичка Alfa Romeo 159 (939_) |
| Свичка Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Свичка Alfa Romeo BRERA (939_) | Свичка Alfa Romeo GIULIETTA (940_) |
| Свичка Alfa Romeo SPIDER (939_) | Свичка LANCIA DELTA III (844_) | Свичка Lexus ES (_Z10_, _A10_, _H10_) |
| Свичка Lexus UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) | Свичка Subaru FORESTER (SJ_) | Свичка Subaru FORESTER (SK_) |
| Свичка Subaru WRX Лифтбек (GJ) | Свичка Subaru IMPREZA Хетчбек (GT_) | Свичка Subaru XV (GT) |
| Свичка Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | OE256 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Lexus, Alfa Romeo, Toyota, Lancia, Subaru |
| Совместимость с моделью | Forester, Impreza, WRX, Brera, RAV4, 159 , XV, 4C, Delta, Spider, UX, ES |
| Пользовательские характеристики | |
| Виліт | 1,5 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 0,7 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Код товара | CH OE256 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 7,5 кОм |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | REA8WYPB |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 3,4 мм |
| ШЗ | 14 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Pt GE |
Информация для заказа
- Цена: 586 ₴


