OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання PLATIN CHEVROLET/DAEWOO (opt-om)

КОД ТОВАРА
BR LR17YPP1.1K

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
LR17YPP1.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи 1 |
|
|
| Замина через |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Тип топлива |
|
|
| Ширина зева ключа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | BPR5EP11 | DAIHATSU | 9091901116000 | DAIHATSU | 99906910X9001 |
| DENSO | P16R | DENSO | P16R4 | HYUNDAI | 1882511101 |
| ISUZU | 5861033890 | KAWASAKI | J4520IW16 | MITSUBISHI | MS851301 |
| NGK | BPR5EP11 | NISSAN | 2240127T15 | NISSAN | 2240127T65 |
| TOYOTA | 9091901115 | TOYOTA | 9091901116 | TOYOTA | 9091901143 |
| TOYOTA | 9091901144 | YAMAHA | 9079320108 | YAMAHA | 9079322112 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка BMW 3 (E30) | Свичка DAIHATSU CHARADE II (G11, G30) | Свичка DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) |
| Свичка DAIHATSU CHARADE IV (G200, G202) | Свичка DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) | Свичка DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) |
| Свичка Hyundai GALLOPER I | Свичка Hyundai SANTA FE I (SM) | Свичка KIA SORENTO I (JC) |
| Свичка Mitsubishi COLT V (CJ_, CP_) | Свичка Renault ESPACE III (JE0_) | Свичка Renault MEGANE I (BA0/1_) |
| Свичка Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | Свичка Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | Свичка Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) |
| Свичка Toyota MODEL F (CR2_, YR2_, YR3_) | Свичка Toyota HIACE IV Автобус (_H1_) | Свичка Toyota HIACE IV Фургон (_H1_) |
| Свичка Toyota HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) | Свичка Toyota HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) | Свичка Toyota LITEACE Автобус (_R2_) |
| Свичка Toyota LITEACE фургон (_R2__V) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRISK |
| Код запчасти | LR17YPP11K |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1,0 мм |
| Довжина нарізі 1 | 19 мм |
| Заміна через | 90000 км |
| Код товара | BR LR17YPP1.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | Платиновий середній електрод |
| Тип топлива | Бензин |
| Ширина зіва ключа | 21 mm |
Информация для заказа
- Цена: 361 ₴


