OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання PEUGEOT 208 (CA_, CC_) (opt-om)

КОД ТОВАРА
CH OE263

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
OE263
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Вилит |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опир вид |
|
|
| Опир до |
|
|
| Пусковий момент вид |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Техн. информацийний номер |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траектория искрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | LZKR6AI10G | BERU | Z381 | BOSCH | 0242129525 |
| CITROEN/PEUGEOT | 9676288180 | DENSO | IXUH22I4 | DENSO | IXUH22I |
| NGK | LZKR6AI10G | TOYOTA | SU00101126 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка Citroen C-ELYSEE (DD_) | Свичка Citroen C1 II (PA_, PS_) | Свичка Citroen C3 II (SC_) |
| Свичка Citroen C3 III (SX) | Свичка Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | Свичка Citroen C4 CACTUS |
| Свичка Citroen DS3 (SA_) | Свичка Citroen DS3 Кабриолет | Свичка DS DS 3 (SA_) |
| Свичка DS DS 3 Кабриолет (SB_) | Свичка Opel CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) | Свичка Opel CORSA F (P2JO) |
| Свичка Peugeot 108 | Свичка Peugeot 208 I (CA_, CC_) | Свичка Peugeot 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) |
| Свичка Peugeot 301 | Свичка Peugeot 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) | Свичка Peugeot 2008 I (CU_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | OE263 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Opel |
| Совместимость с моделью | C4 Cactus, DS3, 308, Crossland X / Crossland, 108, 208, C3, C1, C-Elysee |
| Пользовательские характеристики | |
| Виліт | 3 мм |
| Висота паковання | 2,5 см |
| Відст. між електрод. | 0,9 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Довжина паковання | 9 см |
| Код товара | CH OE263 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 7,5 кОм |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | RER12WMPB |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 4,7 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,8 см |
| Якість/клас | Pt GE |
Информация для заказа
- Цена: 307 ₴


