OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання №1705 BRISK SILVER [M12X1,25] (opt-om)

КОД ТОВАРА
BR BR14YS.1K

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
BR14YS.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи 1 |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Тип топлива |
|
|
| Тип топлива |
|
|
| Ширина зева ключа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BRISK | BR14YS4K |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка DAIHATSU MATERIA (M4_) | Свичка DAIHATSU SIRION (M3_) | Свичка DAIHATSU TERIOS (J2_) |
| Свичка Fiat BRAVO II (198_) | Свичка Fiat DOBLO Минивен (119_, 223_) | Свичка Fiat DOBLO Фургон/минивен (223_) |
| Свичка Fiat DOBLO Автобус (263_) | Свичка Fiat DOBLO Cargo (263_) | Свичка Fiat DOBLO Платформа/шаси (263_) |
| Свичка Fiat MAREA WEEKEND (185_) | Свичка Fiat PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) | Свичка Fiat PANDA (169_) |
| Свичка Fiat PANDA (312_, 319_) | Свичка Fiat PUNTO (188_) | Свичка Fiat PUNTO Фургон/хетчбек (188_) |
| Свичка Fiat 500 (312_) | Свичка Fiat 500 C (312_) | Свичка Fiat 500L (351_, 352_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRISK |
| Код запчасти | BR14YS1K |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Відст. між електрод. | 0,8 мм |
| Довжина нарізі 1 | 19 мм |
| Код товара | BR BR14YS.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 17 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Свічка запалювання | Срібний середній електрод |
| Тип топлива | СПГ |
| Ширина зіва ключа | 16 mm |
Информация для заказа
- Цена: 322 ₴

![Свічка запалювання №1705 BRISK SILVER [M12X1,25] BR14YS.1K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4943479758_svichka-zapalyuvannya-1705.jpg)
![Свічка запалювання №1705 BRISK SILVER [M12X1,25] BR14YS.1K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1705.jpg)