OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання №1624 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС (opt-om)

КОД ТОВАРА
BR BP6.1K

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
BP6.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Довжина наризи 1 |
|
|
| Замина через |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Тип топлива |
|
|
| Ширина зева ключа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | PTR6F13 | ASHIKA | ITR6F13 | BERU | Z209 |
| BERU | UXT15 | BOSCH | 0242240620 | BOSCH | 0242236563 |
| BRISK | GR15YP11K | BRISK | BP64K | DENSO | ZT20EPR114 |
| DENSO | ZT20EPR11 | MAZDA | L34118110 | NGK | ITR6F13 |
| VOLVO | 30777349 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка ASTON MARTIN DB7 Vantage | Свичка ASTON MARTIN DB9 Vantage | Свичка ASTON MARTIN DB9 Volante |
| Свичка ASTON MARTIN VANQUISH Vantage | Свичка Ford COUGAR (EC_) | Свичка Ford C-MAX (DM2) |
| Свичка Ford ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | Свичка Ford ESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | Свичка Ford ESCORT V (AAL, ABL) |
| Свичка Ford ESCORT V TURNIER (ANL) | Свичка Ford ESCORT V Лифтбек (AFL) | Свичка Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) |
| Свичка Ford ESCORT VI Лифтбек (GAL, AFL) | Свичка Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Свичка Ford FIESTA III (GFJ) |
| Свичка Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | Свичка Ford FIESTA V (JH_, JD_) | Свичка Ford FOCUS C-MAX (DM2) |
| Свичка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Свичка Ford FOCUS II Лифтбек (DB_, FCH, DH) | Свичка Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) |
| Свичка Ford FOCUS II Кабриолет | Свичка Ford GALAXY II (WA6) | Свичка Ford GT |
| Свичка Ford KA (RB_) | Свичка Ford MAVERICK | Свичка Ford MONDEO II (BAP) |
| Свичка Ford MONDEO II Лифтбек (BFP) | Свичка Ford MONDEO II TURNIER (BNP) | Свичка Ford MONDEO III (B5Y) |
| Свичка Ford MONDEO III Лифтбек (B4Y) | Свичка Ford MONDEO III TURNIER (BWY) | Свичка Ford MONDEO IV (BA7) |
| Свичка Ford MONDEO IV Лифтбек (BA7) | Свичка Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Свичка Ford ORION II (AFF) |
| Свичка Ford ORION III (GAL) | Свичка Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | Свичка Ford SCORPIO II (GFR, GGR) |
| Свичка Ford S-MAX (WA6) | Свичка JAGUAR S-TYPE II (X200) | Свичка Mazda 3 (BK) |
| Свичка Mazda 5 (CR19) | Свичка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свичка Mazda 6 Лифтбек (GG) |
| Свичка Mazda 6 Station Wagon (GY) | Свичка Mazda 6 HATCHBACK (GH) | Свичка Mazda 6 Лифтбек (GH) |
| Свичка Mazda 6 Универсал (GH) | Свичка Mazda MPV II (LW) | Свичка Mazda MX-5 III (NC) |
| Свичка PROTON GEN 2 (CM_) | Свичка Volvo C30 (533) | Свичка Volvo S40 II (544) |
| Свичка Volvo S80 II (124) | Свичка Volvo V50 (545) | Свичка Volvo V70 III (135) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRISK |
| Код запчасти | BP61K |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина нарізі 1 | 17,5 мм |
| Заміна через | 100000 км |
| Код товара | BR BP6.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 15 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | Іридієвий середній електрод |
| Тип топлива | Бензин |
| Ширина зіва ключа | 16 mm |
Информация для заказа
- Цена: 418 ₴

![Свічка запалювання №1624 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС BP6.1K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4943623499_svichka-zapalyuvannya-1624.jpg)
![Свічка запалювання №1624 BRISK IRIDIUM PREMIUM + [M14X1,25] КОНУС BP6.1K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1624.jpg)