OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання №1485 BRISK SUPER [M14X1,25] (opt-om)

КОД ТОВАРА
BR LR14C.1K

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
LR14C.1K
(BRISK)
| Характеристика |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи 1 |
|
|
| Замина через |
|
|
| Килькисть штирових контактив |
|
|
| Пусковий момент |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Тип топлива |
|
|
| Ширина зева ключа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| APRILIA | 0897055 | CITROEN/PEUGEOT | 738155 | DAIHATSU | 99906910P9008 |
| DAIHATSU | 99906910P9009 | FIAT | 7565476 | KAWASAKI | E920701021 |
| KAWASAKI | E920702078 | KAWASAKI | E920703701 | KAWASAKI | E920703702 |
| MBK | 9079Q0579000 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка AUTOBIANCHI Y10 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRISK |
| Код запчасти | LR14C1K |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Відст. між електрод. | 0,7 мм |
| Довжина нарізі 1 | 19 мм |
| Заміна через | 30000 км |
| Код товара | BR LR14C.1K |
| Кількість штирових контактів | 1 -пол. |
| Пусковий момент | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | Мідно-нікелевий середній електрод |
| Тип топлива | Бензин |
| Ширина зіва ключа | 21 mm |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴

![Свічка запалювання №1485 BRISK SUPER [M14X1,25] LR14C.1K (opt-om), фото 1](https://images.prom.ua/4943267844_svichka-zapalyuvannya-1485.jpg)
![Свічка запалювання №1485 BRISK SUPER [M14X1,25] LR14C.1K (opt-om), фото 2](https://images.prom.ua/6536830157_w159_h159_svichka-zapalyuvannya-1485.jpg)