OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання СВИЧКА ЗАПАЛЮВАННЯ (opt-om)

КОД ТОВАРА
CH CET18P

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
CET18P
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Вилит |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опир вид |
|
|
| Опир до |
|
|
| Пусковий момент вид |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Техн. информацийний номер |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траектория искрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| BERU | UPT18P | CHAMPION | CET18PSB |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка ASTON MARTIN DB7 Vantage | Свичка ASTON MARTIN DB9 Vantage | Свичка ASTON MARTIN DB9 Volante |
| Свичка ASTON MARTIN DBS Vantage | Свичка ASTON MARTIN DBS Volante | Свичка ASTON MARTIN RAPIDE |
| Свичка ASTON MARTIN VANTAGE Vantage | Свичка ASTON MARTIN VANQUISH Vantage | Свичка ASTON MARTIN VIRAGE Vantage |
| Свичка ASTON MARTIN VIRAGE Volante | Свичка Ford B-MAX (JK) | Свичка Ford COUGAR (EC_) |
| Свичка Ford C-MAX (DM2) | Свичка Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | Свичка Ford ESCORT V (AAL, ABL) |
| Свичка Ford ESCORT V TURNIER (ANL) | Свичка Ford ESCORT V Лифтбек (AFL) | Свичка Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) |
| Свичка Ford ESCORT VI Лифтбек (GAL, AFL) | Свичка Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Свичка Ford FIESTA IV (JA_, JB_) |
| Свичка Ford FIESTA V (JH_, JD_) | Свичка Ford FIESTA Фургон/минивен (J5_, J3_) | Свичка Ford FOCUS C-MAX (DM2) |
| Свичка Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) | Свичка Ford FOCUS II Лифтбек (DB_, FCH, DH) | Свичка Ford FOCUS II TURNIER (DA_, FFS, DS) |
| Свичка Ford FOCUS II Кабриолет | Свичка Ford GALAXY II (WA6) | Свичка Ford KA (RB_) |
| Свичка Ford MAVERICK | Свичка Ford MONDEO I (GBP) | Свичка Ford MONDEO I Лифтбек (GBP) |
| Свичка Ford MONDEO I TURNIER (BNP) | Свичка Ford MONDEO II (BAP) | Свичка Ford MONDEO II Лифтбек (BFP) |
| Свичка Ford MONDEO II TURNIER (BNP) | Свичка Ford MONDEO III (B5Y) | Свичка Ford MONDEO III Лифтбек (B4Y) |
| Свичка Ford MONDEO III TURNIER (BWY) | Свичка Ford MONDEO IV (BA7) | Свичка Ford MONDEO IV Лифтбек (BA7) |
| Свичка Ford MONDEO IV Turnier (BA7) | Свичка Ford S-MAX (WA6) | Свичка Ford TRANSIT фургон (FA_ _) |
| Свичка Ford TRANSIT Платформа/шаси (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | Свичка FORD USA EXPEDITION | Свичка FORD USA EXPLORER (UN46) |
| Свичка FORD USA EXPLORER (U2, U_) | Свичка FORD USA MUSTANG Купе | Свичка FORD USA TAURUS (P5_) |
| Свичка FORD USA TAURUS Wagon (P5_) | Свичка FORD USA WINDSTAR (A3) | Свичка JAGUAR S-TYPE II (X200) |
| Свичка JAGUAR XF I (X250) | Свичка JAGUAR XJ (X350, X358) | Свичка JAGUAR XJ (X351) |
| Свичка JAGUAR X-TYPE I (X400) | Свичка JAGUAR X-TYPE I Универсал (X400) | Свичка Mazda 121 III (JASM, JBSM) |
| Свичка Mazda 3 (BK) | Свичка Mazda 3 Лифтбек (BK) | Свичка Mazda 5 (CR19) |
| Свичка Mazda 5 (CW) | Свичка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свичка Mazda 6 Лифтбек (GG) |
| Свичка Mazda 6 Station Wagon (GY) | Свичка Mazda 6 HATCHBACK (GH) | Свичка Mazda 6 Лифтбек (GH) |
| Свичка Mazda 6 Универсал (GH) | Свичка Mazda MPV II (LW) | Свичка Mazda MX-5 III (NC) |
| Свичка Mazda TRIBUTE (EP) | Свичка MORGAN ROADSTER Кабриолет | Свичка Volvo C30 (533) |
| Свичка Volvo S40 II (544) | Свичка Volvo S80 II (124) | Свичка Volvo V50 (545) |
| Свичка Volvo V70 III (135) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | CET18P |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volvo, Aston Martin, Ford, Jaguar, Mazda |
| Совместимость с моделью | X-Type, Windstar, 3, Virage, Expedition, XF, XJ, TRIBUTE, C-Max, C30, Escort, Taurus, Fiesta, Focus, Rapide, Maverick, DB7, S-Max, S-Type, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Vantage, DB9, Vanquish, Mustang, DBS, MX-5, 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Виліт | 1,5 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 0,75 мм |
| Довжина нарізі | 17,5 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Код товара | CH CET18P |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 10 кОм |
| Пусковий момент від | 15 Н·м |
| Пусковий момент до | 20 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | Платиновий середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | CET18P |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 3 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Ti Poly-V |
Информация для заказа
- Цена: 176 ₴


