OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання AUDI / PEUGEOT / CITROEN / TOYOTA (opt-om)

КОД ТОВАРА
CH OE218

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
OE218
(CHAMPION)
| Характеристика |
|
|
| Вилит |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Опир вид |
|
|
| Опир до |
|
|
| Пусковий момент вид |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Техн. информацийний номер |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Траектория искрового розряду |
|
|
| ШЗ |
|
|
| Ширина паковання |
|
|
| Качество/класс |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | BKR6ETUC | ASHIKA | K20BRS10 | ASHIKA | BKUR6ET |
| ASHIKA | BKUR5ET10 | ASHIKA | ZFR6SQ | ASHIKA | BKUR6ETB |
| ASHIKA | BKR6EQUA | BERU | Z304 | BERU | Z90 |
| BERU | Z300 | BERU | Z121 | BERU | Z300SB |
| BK | 96307729NGK | BOSCH | 0241240609 | BOSCH | 0242235656 |
| BOSCH | 0241235706 | BOSCH | 0242235766 | BOSCH | 0242240587 |
| BOSCH | 0242229613 | BOSCH | 0242235715 | BOSCH | 0242240590 |
| BRISK | DX15LTC11K | BRISK | DR15TCY14KA24 | CHAMPION | OE0324K |
| CHAMPION | OE267 | CHAMPION | CET2SB | DENSO | K20PBRS10 |
| DENSO | K20PBRS104 | MAGNETI | YJT6KMR | NGK | BKR6ETUC |
| NGK | BKR6EQUA | NGK | ZFR6SQ | NGK | BCP5ET |
| NGK | BCPR5ET | PORSCHE | 99917020791 | PORSCHE | 99917021890 |
| PORSCHE | 99917021990 | VAG | 101905615A | VAG | 101905616 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка Audi A4 B6 (8E2) | Свичка Audi A4 B6 Avant (8E5) | Свичка Audi A4 B6 Кабриолет (8H7) |
| Свичка Audi A4 B7 (8EC) | Свичка Audi A4 B7 Кабриолет (8HE) | Свичка Audi A6 C5 (4B2) |
| Свичка Audi A6 C5 Avant (4B5) | Свичка Audi ALLROAD C5 (4BH) | Свичка Audi A6 C6 (4F2) |
| Свичка Audi A6 C6 Avant (4F5) | Свичка Audi A8 D2 (4D2, 4D8) | Свичка Audi A8 D3 (4E2, 4E8) |
| Свичка Citroen C15 Фургон/минивен (VD_) | Свичка Citroen SAXO (S0, S1) | Свичка Citroen XANTIA (X1_, X2_) |
| Свичка Citroen XANTIA Break (X1_, X2_) | Свичка Lexus LS (_F2_) | Свичка LOTUS ELISE |
| Свичка Porsche 911 (996) | Свичка Porsche 911 Кабриолет (996) | Свичка Porsche BOXSTER (986) |
| Свичка Porsche CAYENNE (9PA) | Свичка Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Свичка Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
| Свичка Renault SAFRANE II (B54_) | Свичка Toyota AVENSIS (_T22_) | Свичка Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) |
| Свичка Toyota AVENSIS Универсал (_T22_) | Свичка Toyota CARINA E VI (_T19_) | Свичка Toyota CARINA E VI Лифтбек (_T19_) |
| Свичка Toyota CARINA E VI Sportswagon (_T19_) | Свичка Toyota CELICA КУПЕ (_T20_) | Свичка Toyota CELICA Кабриолет (_T20_) |
| Свичка Toyota MR2 II (SW2_) | Свичка Toyota HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) | Свичка Toyota HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Champion |
| Код запчасти | OE218 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Citroen, Lexus, Renault, Porsche, Toyota, Audi |
| Совместимость с моделью | Xantia, LS, Celica, Laguna, Boxster, Safrane, Avensis, A4, MR2, A6, A8, Cayenne, HiAce, 911, Elise |
| Пользовательские характеристики | |
| Виліт | 3,5 мм |
| Висота паковання | 2,35 см |
| Відст. між електрод. | 1,6 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Довжина паковання | 8,85 см |
| Код товара | CH OE218 |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 9 кОм |
| Пусковий момент від | 25 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1.25 |
| Свічка запалювання | Мідний середній електрод |
| Техн. інформаційний номер | RC8QMC |
| Технологія з’єднання | SAE |
| Тип паковання | Коробка |
| Траєкторія іскрового розряду | 5 мм |
| ШЗ | 16 mm |
| Ширина паковання | 2,6 см |
| Якість/клас | Nickel GE |
Информация для заказа
- Цена: 232 ₴


