OPT-OM.ORG.UA
Свичка запалювання 14 KR-6 MPX FORD ESCORT VI VII (opt-om)

КОД ТОВАРА
BU Z97

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
Z97
(BERU)
| Характеристика |
|
|
| Видст. миж електрод. |
|
|
| Довжина наризи |
|
|
| Пусковий момент вид |
|
|
| Пусковий момент до |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Свичка запалювання |
|
|
| Техн. информацийний номер |
|
|
| Технология соединения |
|
|
| ШЗ |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ALFA ROMEO | 71741208 | BERU | UXT8 | BERU | Z97SB |
| BERU | UXT8SB | BOSCH | 0242235662 | BRISK | RR15YPY14KA25 |
| DENSO | PT16VR104 | DENSO | PT16VR10 | DENSO | ITV16TT4 |
| DENSO | ITV16TT | FIAT | 71741208 | FORD | 6726180 |
| GENERAL MOTORS | 92067204 | OPEL | 4805484 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Свичка Alfa Romeo 159 (939_) | Свичка Alfa Romeo 159 SPORTWAGON (939_) | Свичка Alfa Romeo BRERA (939_) |
| Свичка Alfa Romeo SPIDER (939_) | Свичка CADILLAC CTS | Свичка Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) |
| Свичка Chevrolet TRAILBLAZER (KC_) | Свичка Ford ESCORT V (AAL, ABL) | Свичка Ford ESCORT V TURNIER (ANL) |
| Свичка Ford ESCORT V Кабриолет (ALL) | Свичка Ford ESCORT V Лифтбек (AFL) | Свичка Ford ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) |
| Свичка Ford ESCORT VI Лифтбек (GAL, AFL) | Свичка Ford ESCORT VI TURNIER (GAL, ANL) | Свичка Ford ESCORT VI Кабриолет (ALL) |
| Свичка Ford ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) | Свичка Ford ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) | Свичка Ford FOCUS I (DAW, DBW) |
| Свичка Ford FOCUS I Лифтбек (DFW) | Свичка Ford FOCUS I Turnier (DNW) | Свичка Ford MONDEO I (GBP) |
| Свичка Ford MONDEO I Лифтбек (GBP) | Свичка Ford MONDEO I TURNIER (BNP) | Свичка Ford MONDEO II (BAP) |
| Свичка Ford MONDEO II Лифтбек (BFP) | Свичка Ford MONDEO II TURNIER (BNP) | Свичка Ford ORION III (GAL) |
| Свичка Ford PUMA (EC_) | Свичка Ford TOURNEO CONNECT | Свичка Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) |
| Свичка Mazda 6 Hatchback (GG) | Свичка Mazda 6 Лифтбек (GG) | Свичка Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Свичка MORGAN PLUS FOUR | Свичка Opel ANTARA A (L07) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BorgWarner (BERU) |
| Код запчасти | Z97 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Відст. між електрод. | 1 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Код товара | BU Z97 |
| Пусковий момент від | 10 Н·м |
| Пусковий момент до | 20 Н·м |
| Розмір нарізі | M14X1,25 |
| Свічка запалювання | з конічним сідлом |
| Техн. інформаційний номер | 14 KR-8 MPX |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Информация для заказа
- Цена: 251 ₴


