-10%

Сайлентблок важеля NISSAN MURANO (Z50)/TEANA I (J31) 841637 (opt-om)
428 ₴
385,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: SID 841637
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля NISSAN MURANO (Z50)/TEANA I (J31) (opt-om)

КОД ТОВАРУ
SID 841637

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
841637
(SIDEM)
| Характеристика |
|
|
| Висота |
|
|
| Внутрішній діаметр |
|
|
| Зовнішній діаметр |
|
|
| Спосіб зберігання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип керма |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM1165 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4201124 | NIPPARTS | N4231062 |
| NISSAN | 545009W200 | NISSAN | 545009W20C | NISSAN | 54500CC40B |
| NISSAN | 54500CC40E | NISSAN | 545019W200 | NISSAN | 545019W20C |
| NISSAN | 545019W50B | NISSAN | 54501CC40B | NISSAN | 54501CC40E |
| NISSAN | 54560CA000 | NISSAN | Partof |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Nissan MURANO I (Z50) | Сайлентблок Nissan TEANA I (J31) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sidem |
| Код запчастини | 841637 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano, Teana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Внутрішній діаметр. | 14,1 мм |
| Код товару | SID 841637 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,20 ₴

