-10%

Сайлентблок важеля HONDA ACCORD 2008-2015 FRONT L/R HO-SB-14064 (opt-om)
763 ₴
686,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: MO HO-SB-14064
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Сайлентблок важеля HONDA ACCORD 2008-2015 FRONT L/R (opt-om)

КОД ТОВАРУ
MO HO-SB-14064

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HO-SB-14064
(MOOG)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Тип паковання |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASHIKA | GOM451 | BGA | BU2509 | BLUE PRINT | ADH280130 |
| CTR | GV0692 | DAYCO | DSS2270 | DELPHI | TD1098W |
| FEBEST | HAB190 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4204106 | HONDA | 51391TA0A01 |
| MONROE | L40807 | NIPPARTS | N4234046 | PROFIT | 23070936 |
| RBI | O24008WB | SIDEM | 847641 | SWAG | 85102082 |
| SWAG | 33106039 | TEDGUM | 00268283 | TEDGUM | TED99479 |
| TENACITY | AAMHO1038 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Honda ACCORD VIII (CU) | Сайлентблок Honda ACCORD VIII Універсал (CW) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HOSB14064 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 14 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| O | 14 мм |
| Висота паковання | 7 см |
| Довжина: | 80 мм |
| Довжина паковання | 8 см |
| Код товару | MO HO-SB-14064 |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686,70 ₴

