OPT-OM.ORG.UA
Радиатор пички RENAULT LAGUNA 93- (opt-om)

КОД ТОВАРА
NF 58081

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
58081
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Виконання радиатора |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Додатковий вириб / додаткова информация |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Материал |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| RENAULT | 7701042517 | RENAULT | 7701038543 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Радиатор Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NRF |
| Код запчасти | 58081 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Материал | Алюминий |
| Совместимость с моделью | Laguna |
| Пользовательские характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 35 мм |
| Длина решетки | 260 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з матеріалами для навісного монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з проводкою |
| Код товара | NF 58081 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Ширина решетки | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 861 ₴


