OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР VW PASSAT 88-97 (МКПП. +/-AC) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 9565A1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
9565A1
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MAHLE | CR417000S | NISSENS | 65252 | NRF | 54696 |
| VW | 3A0121253C | VW | 3A0121253E | VW | 3A0121253T |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) | Радиатор VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 9565A1 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 34 мм |
| Длина решетки | 720 мм |
| Код товара | PR 9565A1 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з/без системи кондиціонування повітря |
| Тип коробки передач | Коробка передач |
| Ширина решетки | 378 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 444 ₴


