OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР VW GOLF 83-91, JETTA 84-91 (+A/C) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 9521A1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
9521A1
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 191121251C | MAGNETI | BM1883 | MAHLE | CR341000S |
| NISSENS | 652621 | NRF | 58712 | VAG | 191121251C |
| VAG | 191121251F | VAG | 191121253B | VAG | 191121253J |
| VW | 191121251C | VW | 191121251F | VW | 191121253B |
| VW | 191121253J |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор VW GOLF II (19E, 1G1) | Радиатор VW JETTA II (19E, 1G2, 165) | Радиатор VW SCIROCCO (53B) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 9521A1 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Длина решетки | 675 мм |
| Код товара | PR 9521A1 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Ширина решетки | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 805 ₴


