OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР TOYOOTA CAMRY (V30) 01-06(АКПП) (+AC) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 1830A2

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
1830A2
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| ASHIKA | RDA153118 | MAHLE | CR742000S | NISSENS | 646351 |
| NRF | 56105 | NRF | 53587 | TOYOTA | 164000H030 |
| TOYOTA | 164000H130 | TOYOTA | 164000H131 | TOYOTA | 1640028270 |
| TOYOTA | 1640028271 | TOYOTA | 1640028280 | TOYOTA | 1640028281 |
| TOYOTA | 16410YZZAG | VALEO | 735214 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Toyota CAMRY Лифтбек (_V3_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 1830A2 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Длина решетки | 400 мм |
| Код товара | PR 1830A2 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Тип коробки передач | Повністю автоматична |
| Ширина решетки | 728 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 438 ₴


