OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР OPEL VECTRA A 88-95 (+A/C) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 5076A3

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
5076A3
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DRM20022 | DENSO | DRM20020 | DENSO | DRM20021 |
| MAHLE | CR438000S | MAHLE | CR440000S | NISSENS | 630641 |
| NISSENS | 630631 | NRF | 58973A | NRF | 58972 |
| NRF | 58973 | OPEL | 1300133 | OPEL | 1300135 |
| OPEL | 90443466 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Opel CALIBRA A (C89) | Радиатор Opel VECTRA A Хетчбек (J89) | Радиатор Opel VECTRA A (J89) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 5076A3 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Длина решетки | 617 мм |
| Код товара | PR 5076A3 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Ширина решетки | 368 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 738 ₴


