OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР OPEL KADETT 86-94 (МКПП) (-A/C) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 5049A1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
5049A1
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| NISSENS | 63050A | NRF | 54682 | OPEL | 1300099 |
| OPEL | 1302057 | OPEL | 90325465 | OPEL | 90351829 |
| VAUXHALL | 90351829 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Opel KADETT E Хетчбек (T85) | Радиатор Opel KADETT E (T85) | Радиатор Opel KADETT E Универсал (T85) |
| Радиатор Opel KADETT E Кабриолет (T85) | Радиатор Opel KADETT E Фургон/универсал (T85) | Радиатор Opel KADETT E COMBO (T85) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 5049A1 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 22 мм |
| Длина решетки | 522 мм |
| Код товара | PR 5049A1 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без системи кондиціонування повітря |
| Тип коробки передач | Коробка передач |
| Ширина решетки | 322 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 961 ₴


