OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР MERCEDES W124 85-95 (+A/C) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 3526A1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
3526A1
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| DENSO | DRM17040 | DENSO | DRM17030 | MAHLE | CR290000S |
| MAHLE | CR290000P | MERCEDES-BENZ | 1245002703 | MERCEDES-BENZ | 1245008903 |
| MERCEDES-BENZ | 1245001803 | MERCEDES-BENZ | 1245002803 | MERCEDES-BENZ | 1245009003 |
| MERCEDES-BENZ | A1245002703 | MERCEDES-BENZ | A1245002803 | MERCEDES-BENZ | A1245008903 |
| MERCEDES-BENZ | A1245009003 | NISSENS | 62683A | NRF | 526573 |
| VALEO | 819377 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Mercedes-Benz 124 Лифтбек (W124) | Радиатор Mercedes-Benz 124 T-Model (S124) | Радиатор Mercedes-Benz E-CLASS (W124) |
| Радиатор Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S124) | Радиатор Mercedes-Benz E-CLASS купе (C124) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 3526A1 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 40 мм |
| Длина решетки | 532 мм |
| Код товара | PR 3526A1 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з системою кондиціонування повітря |
| Ширина решетки | 488 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 647 ₴


