OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР MERCEDES BENZ (W140) 93-99 (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 3562A1

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
3562A1
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| MAHLE | CR246000S | MAHLE | CR246000P | MERCEDES-BENZ | 1405001303 |
| MERCEDES-BENZ | 1405002203 | MERCEDES-BENZ | 1405002303 | MERCEDES-BENZ | A1405001303 |
| MERCEDES-BENZ | A1405002203 | MERCEDES-BENZ | A1405002303 | NISSENS | 62714A |
| NRF | 55316 | VALEO | 732447 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Mercedes-Benz S-CLASS (W140) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 3562A1 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 40 мм |
| Длина решетки | 667 мм |
| Код товара | PR 3562A1 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з/без системи кондиціонування повітря |
| Ширина решетки | 469 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 329 ₴


