OPT-OM.ORG.UA
Радиатор охолоджування РАДИАТОР AUDI 100 (1.8) 84-91 (-AC) (МКПП) (opt-om)

КОД ТОВАРА
PR 0012A7

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
0012A7
(PROFIT)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решитки |
|
|
| Довжина решитки |
|
|
| Материал водяного бака (радиатор) |
|
|
| Материал охолоджувальних ребер |
|
|
| Оборудование ТС |
|
|
| Тип коробки |
|
|
| Ширина решитки |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 431121253A | AUDI | 431121251B | AUDI | 443121253C |
| AUDI | 443121251 | AUDI | 443121253 | DENSO | DRM02004 |
| DENSO | DRM02008 | MAHLE | CR140000S | NISSENS | 604201 |
| NRF | 550131A |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радиатор Audi 100 C2 Лифтбек (431, 433, 434) | Радиатор Audi 100 C2 Avant (435, 436) | Радиатор Audi 100 C3 Лифтбек (443, 444) |
| Радиатор Audi 100 C3 Avant (445, 446) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit |
| Код запчасти | 0012A7 |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина решітки | 38 мм |
| Длина решетки | 650 мм |
| Код товара | PR 0012A7 |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | алюминий |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без системи кондиціонування повітря |
| Тип коробки передач | Коробка передач |
| Ширина решетки | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 374 ₴


