-10%

Радіатор масляний AUDI A 6 ALLROAD (C7) (11-) 3.0 TDI|AUDI A 8 / S 8 (4H) (10-) 3.0 TDI|AUDI A 4 / S 4 ( 91100 (opt-om)
4 512 ₴
4 060,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: NI 91100
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Радіатор масляний AUDI A 6 ALLROAD (C7) (11-) 3.0 TDI|AUDI A 8 / S 8 (4H) (10-) 3.0 TDI|AUDI A 4 / S 4 (B8) (07-) 3.0 TDI|AUDI A 5 / S 5 (8T) (07-) 3. (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NI 91100

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
91100
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Глибина решітки |
|
|
| Довжина решітки |
|
|
| Додатковий виріб / додаткова інформація |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Спосіб охолодження |
|
|
| Ширина решітки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 059117015P | AUDI | 059117021R | SWAG | 30109681 |
| VW | 059117015P | VW | 059117021R |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi A4 B8 (8K2) | Радіатор Audi A4 B8 Avant (8K5) | Радіатор Audi A4 Allroad B8 (8KH) |
| Радіатор Audi A5 (8T3) | Радіатор Audi A5 Sportback (8TA) | Радіатор Audi A5 Кабріолет (8F7) |
| Радіатор Audi A6 C7 (4G2, 4GC) | Радіатор Audi A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | Радіатор Audi A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) |
| Радіатор Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Радіатор Audi A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | Радіатор Audi Q5 (8RB) |
| Радіатор Audi Q7 (4LB) | Радіатор VW TOUAREG (7P5, 7P6) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 91100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Довжина ядра радіатора | 184 мм |
| Ширина ядра радіатора | 174 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, A7, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки | 58 мм |
| Довжина решітки | 155 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з корпусом оливного фільтра |
| Код товару | NI 91100 |
| Спосіб охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина решітки | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060,80 ₴

