OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VW 2.4D AAB/AJA 3! 1.61MM MLS (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 632.131

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
632.131
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Количество отверстий |
|
|
| Килькисть шарив |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Размер резьбы |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10074220 | AJUSA | 10103320 | AUDI | 074103383P |
| BGA | CH6576J | CORTECO | 414798P | CUPRA | 074103383P |
| GOETZE | 3002755210 | GOETZE | 3002755220 | PAYEN | BY110 |
| PAYEN | AF5360 | PAYEN | BW850 | SEAT | 074103383P |
| SKODA | 074103383P | VICT_REINZ | 612947150 | VICT_REINZ | 612921020 |
| VW | 074103383P |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Прокладка VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) | Прокладка VW TRANSPORTER T4 Платформа/шаси (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 632131 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 81,0 мм |
| Код товара | EL 632.131 |
| Количество слоев | 4 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,61 мм |
| Розмір нарізі | M11x1,5 |
| Толщина | 1,61 мм |
| Число отверстий | 3 |
| додаткові потрібні вироби | 819.875 |
Информация для заказа
- Цена: 1 739 ₴


