OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG BJJ/BJK/BJL/BJM1! 1.53MM (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 148.720

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
148.720
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня вид |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Количество отверстий |
|
|
| Килькисть шарив |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10178200 | AUDI | 076103383C | BGA | CH9589 |
| CUPRA | 076103383C | GOETZE | 3003050600 | PAYEN | AH5970 |
| SEAT | 076103383C | SKODA | 076103383C | VICT_REINZ | 613702500 |
| VW | 076103383C |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | Прокладка VW CRAFTER 30-50 Платформа/шаси (2F_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 148720 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | VAG |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 81,9 мм |
| Виступ поршня від | 0,81 мм |
| Виступ поршня до | 0,96 мм |
| Код товара | EL 148.720 |
| Количество слоев | 5 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,53 мм |
| Толщина | 1,53 мм |
| Число отверстий | 1 |
| додаткові потрібні вироби | 819.875 |
Информация для заказа
- Цена: 2 456 ₴


