OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б VAG 1.2TDI CFWA 1.63MM 2! 09- (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 732.311

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
732.311
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня вид |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Количество отверстий |
|
|
| Килькисть шарив |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10195610 | AUDI | 03P103383G | BGA | CH7507A |
| CUPRA | 03P103383G | ELRING | 732310 | SEAT | 03P103383G |
| SKODA | 03P103383G | VICT_REINZ | 613782010 | VW | 03P103383G |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Seat IBIZA IV (6J5, 6P1) | Прокладка Seat IBIZA IV SC (6J1, 6P5) | Прокладка Seat IBIZA IV ST (6J8, 6P8) |
| Прокладка Skoda FABIA II (542) | Прокладка Skoda FABIA II COMBI (545) | Прокладка Skoda ROOMSTER (5J7) |
| Прокладка Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Прокладка VW POLO V (6R1, 6C1) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 732311 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | VAG |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 82 мм |
| Виступ поршня від | 1,01 мм |
| Виступ поршня до | 1,10 мм |
| Код товара | EL 732.311 |
| Количество слоев | 4 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,63 мм |
| Толщина | 1,63 мм |
| Число отверстий | 2 |
| додаткові потрібні вироби | 189.610 |
Информация для заказа
- Цена: 1 375 ₴


