OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б PSA DV4TED4 1.35MM (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 862.622

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
862.622
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня вид |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Количество вытачек/отверстий |
|
|
| Килькисть шарив |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10155700 | BGA | CH1504B | CITROEN | 0209AL |
| DS | 0209AL | PEUGEOT | 0209AL | VICT_REINZ | 613735020 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen C3 I (FC_, FN_) | Прокладка Suzuki LIANA (ER, RH_) | Прокладка Suzuki LIANA Хетчбек |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 862622 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 74,7 мм |
| Виступ поршня від | 0,771 мм |
| Виступ поршня до | 0,820 мм |
| Код товара | EL 862.622 |
| Количество слоев | 5 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Кількість виточок/отворів | 1 |
| Монтажна товщина | 1,35 мм |
| Толщина | 1,35 мм |
| додаткові потрібні вироби | 330.390 |
Информация для заказа
- Цена: 1 513 ₴


