OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б PSA 1.9D DW8 5! 1.42MM MLS (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 130.682

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
130.682
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня вид |
|
|
| Виступ поршня до |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Количество отверстий |
|
|
| Килькисть шарив |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10118340 | BGA | CH5586L | CITROEN | 0209X4 |
| CORTECO | 415036P | DS | 0209X4 | FIAT | 9624852280 |
| GOETZE | 3002919400 | PAYEN | AA5870 | PEUGEOT | 0209X4 |
| TOYOTA | SU00100025 | VICT_REINZ | 613372040 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Минивен (MF_, GJK_, GFK_) | Прокладка Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/минивен (M_) | Прокладка Citroen C15 Фургон/минивен (VD_) |
| Прокладка Citroen JUMPY I (U6U_) | Прокладка Citroen JUMPY I Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_) | Прокладка Citroen JUMPY I Платформа/шаси (BU_, BV_, BW_, BX_) |
| Прокладка Citroen XSARA (N1) | Прокладка Citroen XSARA Break (N2) | Прокладка Citroen XSARA купе (N0) |
| Прокладка Fiat SCUDO Автобус (220_) | Прокладка Fiat SCUDO ФУРГОН (220_) | Прокладка Fiat SCUDO Платформа/шаси (220_) |
| Прокладка Peugeot 206 Хетчбек (2A/C) | Прокладка Peugeot 206 Van | Прокладка Peugeot 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5) |
| Прокладка Peugeot 306 (7B, N3, N5) | Прокладка Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | Прокладка Peugeot 306 Фургон/универсал (N_, 7_) |
| Прокладка Peugeot EXPERT фургон (222) | Прокладка Peugeot PARTNER Минивен (5_, G_) | Прокладка Peugeot PARTNER Фургон/минивен (5_, G_) |
| Прокладка Peugeot PARTNER Платформа/шаси (5_, G_) | Прокладка Peugeot PARTNER ORIGIN Минивен (G_) | Прокладка Peugeot PARTNER ORIGIN Фургон/минивен (G_) |
| Прокладка Toyota COROLLA Compact (_E11_) | Прокладка Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | Прокладка Toyota COROLLA (_E11_) |
| Прокладка Toyota COROLLA Универсал (_E11_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 130682 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 84 мм |
| Виступ поршня від | 0,67 мм |
| Виступ поршня до | 0,71 мм |
| Код товара | EL 130.682 |
| Количество слоев | 4 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 1,42 мм |
| Толщина | 1,42 мм |
| Число отверстий | 5 |
| додаткові потрібні вироби | 152.550 |
Информация для заказа
- Цена: 1 183 ₴


