OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока металева Г/Б FIAT 185A8/192A2/841D (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 687.346

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
687.346
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Килькисть шарив |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10137100 | BGA | CH3522 | CORTECO | 415110P |
| ELRING | 687344 | FIAT | 55189964 | GOETZE | 3002927500 |
| LANCIA | 55189964 | PAYEN | AA5590 | VICT_REINZ | 613691500 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Fiat MAREA (185_) | Прокладка Fiat MAREA WEEKEND (185_) | Прокладка Fiat STILO (192_) |
| Прокладка LANCIA LYBRA (839_) | Прокладка LANCIA LYBRA SW (839_) | Прокладка LANCIA THESIS (841_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 687346 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Fiat |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 83,8 мм |
| Код товара | EL 687.346 |
| Количество слоев | 2 -шар. |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з металевим шаром |
| Монтажна товщина | 0,5 мм |
| Толщина | 0,5 мм |
| додаткові потрібні вироби | 152.090 |
Информация для заказа
- Цена: 1 419 ₴


