OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамидна Г/Б RENAULT 1.9TDI F9Q 3! 1.55MM (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 851.051

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
851.051
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| Виступ поршня вид |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Количество вытачек/отверстий |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10111520 | BGA | CH5550B | CORTECO | 414594P |
| DACIA | 7700105393 | ELRING | 851050 | GOETZE | 3002947600 |
| OPEL | 4402583 | PAYEN | AC5090 | RENAULT | 7700105393 |
| VICT_REINZ | 613411520 | VOLVO | 30889392 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Renault CLIO II (BB_, CB_) | Прокладка Renault ESPACE III (JE0_) | Прокладка Renault KANGOO (KC0/1_) |
| Прокладка Renault KANGOO Express (FC0/1_) | Прокладка Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Прокладка Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) |
| Прокладка Renault MEGANE I (BA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE I Grandtour (KA0/1_) |
| Прокладка Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE Scenic (JA0/1_) | Прокладка Renault MEGANE Scenic VAN (JA0/1_) |
| Прокладка Renault SCENIC I Минивен (JA0/1_, FA0_) | Прокладка Renault SCENIC I VAN (FA0_, JA0/1_) | Прокладка Volvo S40 I (644) |
| Прокладка Volvo V40 Универсал (645) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 851051 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Renault |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 81 мм |
| Виступ поршня від | 0,786 мм |
| Код товара | EL 851.051 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Толщина | 1,55 мм |
| додаткові потрібні вироби | 111.460 |
Информация для заказа
- Цена: 1 037 ₴


