OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамидна Г/Б PSA 1.1 TU1JP/TU1A METAL-FIBER (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 074.391

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
074.391
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10155500 | BGA | CH1500 | CITROEN | 0209Y0 |
| CITROEN | 9677399580 | CORTECO | 414642P | DR MOTOR | DRM16213 |
| DS | 0209Y0 | DS | 9677399580 | ELRING | 074390 |
| GOETZE | 3002957200 | PAYEN | AC5701 | PAYEN | AC5700 |
| PEUGEOT | 0209Y0 | PEUGEOT | 9677399580 | SWAG | 62103306 |
| VICT_REINZ | 613506000 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Минивен (MF_, GJK_, GFK_) | Прокладка Citroen BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/минивен (M_) | Прокладка Citroen C2 (JM_) |
| Прокладка Citroen C2 ENTERPRISE (JG_) | Прокладка Citroen C3 I (FC_, FN_) | Прокладка Citroen C3 II (SC_) |
| Прокладка Citroen SAXO (S0, S1) | Прокладка Peugeot 106 II (1A_, 1C_) | Прокладка Peugeot 206 Хетчбек (2A/C) |
| Прокладка Peugeot 206 Van | Прокладка Peugeot 206 SW (2E/K) | Прокладка Peugeot 206+ (2L_, 2M_) |
| Прокладка Peugeot PARTNER Минивен (5_, G_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 074391 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 73,8 мм |
| Код товара | EL 074.391 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,26 мм |
| Толщина | 1,26 мм |
| додаткові потрібні вироби | 758.300 |
Информация для заказа
- Цена: 911 ₴


