OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамидна Г/Б MB 2.5D OM605 1.74MM (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 913.732

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
913.732
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10107700 | BGA | CH6524 | CORTECO | 414864P |
| GOETZE | 3002783000 | MERCEDES-BENZ | 6050160420 | MERCEDES-BENZ | A6050160420 |
| PAYEN | BY590 | VICT_REINZ | 613715500 | VICT_REINZ | 613166500 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W124) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S124) |
| Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W210) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 913732 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 87,8 мм |
| Код товара | EL 913.732 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,65 мм |
| Толщина | 1,65 мм |
| додаткові потрібні вироби | 476.140 |
Информация для заказа
- Цена: 2 094 ₴


