OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамидна Г/Б MB 2.0D OM601 D88.0 (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 832.890

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
832.890
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10010000 | BGA | CH5395 | CORTECO | 411461P |
| GOETZE | 3002710620 | MERCEDES-BENZ | 6010160320 | MERCEDES-BENZ | 6010160420 |
| MERCEDES-BENZ | 6010161920 | MERCEDES-BENZ | 6010162900 | MERCEDES-BENZ | 6010162920 |
| MERCEDES-BENZ | A6010160320 | MERCEDES-BENZ | A6010160420 | MERCEDES-BENZ | A6010161920 |
| MERCEDES-BENZ | A6010162900 | MERCEDES-BENZ | A6010162920 | PAYEN | BT540 |
| VICT_REINZ | 612651550 | VICT_REINZ | 602651550 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz 190 (W201) | Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz 124 Лифтбек (W124) |
| Прокладка Mercedes-Benz 124 T-Model (S124) | Прокладка Mercedes-Benz E-CLASS (W124) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 832890 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 88,0 мм |
| Код товара | EL 832.890 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,65 мм |
| Толщина | 1,74 мм |
| додаткові потрібні вироби | 820.106 |
Информация для заказа
- Цена: 1 201 ₴


