OPT-OM.ORG.UA
Прокладка головки блока арамидна Г/Б MB 1.8 M111.920/M111.921 (opt-om)

КОД ТОВАРА
EL 830.177

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
830.177
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| O |
|
|
| додаткови потрибни вироби |
|
|
| Конструкция ущильнення |
|
|
| Монтажна товщина |
|
|
| Товщина |
|
|
| Товщина |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AJUSA | 10079700 | BGA | CH9344 | CORTECO | 414638P |
| GOETZE | 3002747200 | MERCEDES-BENZ | 1110162420 | MERCEDES-BENZ | A1110162420 |
| PAYEN | BZ850 | SWAG | 10914391 | VICT_REINZ | 613102510 |
| VICT_REINZ | 603102510 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Прокладка Mercedes-Benz C-CLASS T-MODEL (S202) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 830177 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| O | 86,5 мм |
| Код товара | EL 830.177 |
| Конструкція ущільнення | Ущільнення з м’якого матеріалу з металом |
| Монтажна товщина | 1,65 мм |
| Толщина | 1,74 мм |
| додаткові потрібні вироби | 456.111 |
Информация для заказа
- Цена: 1 493 ₴


