OPT-OM.ORG.UA
Поршень VW 81.0 BDK/BDJ/BST (CYL 1-2) (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-139500-30

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-139500-30
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Об’ем порожнини камери згоряння у поршни |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KS | 99833600 | MAHLE | 0309000 | VW | 038107065GE |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень VW CADDY III Минивен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | Поршень VW CADDY III Фургон/минивен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | Поршень VW GOLF V (1K1) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8713950030 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy, Golf |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 22 мм |
| Виробничий номер | 08102-205 |
| Висота голівки поршня | 37,800 мм |
| Высота | 58,8 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 0,700 мм |
| Глибина ковша 1 | 17,350 мм |
| Длина болта | 60 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 38,000 мм |
| Код товара | NU 87-139500-30 |
| Номер компонента | 08-139500-00 |
| Об’єм порожнини камери згоряння у поршні | 24,50 см? |
| Отвір цил. | 81,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,075 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| Сторона монтажу | для циліндра 2 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 7 160 ₴


