-10%

Поршень VW 81.0 AXD/AXE/BLJ/BAC (1-2CYL) 87-421000-10 (opt-om)
4 580 ₴
4 122 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU 87-421000-10
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень VW 81.0 AXD/AXE/BLJ/BAC (1-2CYL) (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-421000-10

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-421000-10
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KS | 41091600 | MAHLE | 0309700 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) | Поршень VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) | Поршень VW TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) |
| Поршень VW TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) | Поршень VW TRANSPORTER T5 Платформа/шаси (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8742100010 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Touareg, Multivan |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 26 мм |
| Висота голівки поршня | 45,750 мм |
| Высота | 69,75 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1,400 мм |
| Глибина ковша 1 | 18,200 мм |
| Длина болта | 65 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі втулкою для бобишки поршневого пальця |
| Діаметр ковша | 37,800 мм |
| Код товара | NU 87-421000-10 |
| Номер компонента | 08-421000-00 |
| Отвір цил. | 81,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,040 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| Сторона монтажу | для циліндра 2 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 4 122 ₴

