OPT-OM.ORG.UA
Поршень VAG 81.51 2.5TDI BJL/BJM/CECA/CECB (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH 02809 02

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
028 09 02
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Висота жарового пояса |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина клапанного кармана 2 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Поверхность |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AUDI | 076107065A | AUDI | 076107065C | CUPRA | 076107065A |
| CUPRA | 076107065C | KS | 40683620 | NURAL | 8742100730 |
| VW | 076107065A | VW | 076107065C |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) | Поршень VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | Поршень VW CRAFTER 30-50 Платформа/шаси (2F_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | 0280902 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Поверхность | С покрытием |
| Совместимость с моделью | Crafter |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 26,0 мм |
| Вага нетто | 890 г |
| Виробничий номер | 81 L 98 |
| Висота голівки поршня | 45,75 мм |
| Висота жарового пояса | 12 мм |
| Висота паковання | 12,80 см |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1,3 мм |
| Глибина клапанного кармана 2 | 1,3 мм |
| Глибина ковша 1 | 16,6 мм |
| Длина | 69,8 мм |
| Длина болта | 66,0 мм |
| Довжина паковання | 9,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 46 мм |
| Код товара | MH 02809 02 |
| Номер компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| Отвір цил. | 81,51 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,05 мм |
| Ширина паковання | 9,50 см |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 6 488 ₴


