-10%

Поршень VAG 80.51 1.9D/2.4D 1Y/1X/AAB/AJA 029 82 13 (opt-om)
3 514 ₴
3 162,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: MH 02982 13
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень VAG 80.51 1.9D/2.4D 1Y/1X/AAB/AJA (opt-om)

КОД ТОВАРА
MH 02982 13

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
029 82 13
(MAHLE)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Вага нетто |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Висота жарового пояса |
|
|
| Висота паковання |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Довжина паковання |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Конструкция шатуна |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Ширина паковання |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KS | 91386630 | MOPISAN | 1029046011 | NURAL | 8799011140 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Audi 80 B3 Лифтбек (893, 894, 8A2) | Поршень Audi 100 C3 Лифтбек (443, 444) | Поршень Audi 100 C3 Avant (445, 446) |
| Поршень Audi 100 C4 Лифтбек (4A2) | Поршень Audi 100 C4 Avant (4A5) | Поршень Seat CORDOBA (6K1, 6K2) |
| Поршень Seat IBIZA II (6K1) | Поршень Seat INCA (6K9) | Поршень Seat TOLEDO I (1L2) |
| Поршень Skoda FELICIA I (6U1) | Поршень Skoda FELICIA I Универсал (6U5) | Поршень Skoda FELICIA I Пикап (6UF, 6U7) |
| Поршень Skoda FELICIA II (6U1) | Поршень Skoda FELICIA II Универсал (6U5) | Поршень VW CADDY II Минивен (9K9B) |
| Поршень VW CADDY II Фургон/минивен (9K9A) | Поршень VW CADDY II Пикап (9U7) | Поршень VW GOLF III (1H1) |
| Поршень VW GOLF Van III Variant (1H5) | Поршень VW GOLF III Variant (1H5) | Поршень VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) |
| Поршень VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) | Поршень VW POLO III (6N1) | Поршень VW POLO (6N2) |
| Поршень VW VENTO (1H2) | Поршень VW TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 | Поршень VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH) |
| Поршень VW TRANSPORTER T4 Платформа/шаси (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Код запчасти | 0298213 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Vento, Toledo, 100, Felicia, Inca, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 24,0 мм |
| Вага нетто | 663 г |
| Виробничий номер | 79 V 97 |
| Висота голівки поршня | 39,4 мм |
| Висота жарового пояса | 11,1 мм |
| Висота паковання | 12,80 см |
| Глибина ковша 1 | 1,9 мм |
| Длина | 65,7 мм |
| Длина болта | 64,0 мм |
| Довжина паковання | 9,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 26,5 мм |
| Код товара | MH 02982 13 |
| Конструкція шатуна | Трапецієподібний шатун |
| Номер компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| Отвір цил. | 80,51 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,03 мм |
| Ширина паковання | 9,50 см |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 3 162,60 ₴

