OPT-OM.ORG.UA
Поршень VAG 80.0 1.9PDI ASZ/ARL/AWX/BLT 01- (CYL 1-2) (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-114907-25

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-114907-25
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Надлишковий розмир |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Сторона монтажа |
|
|
| Сторона монтажа |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KONEKS | 23915301 | MAHLE | 0308612 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Audi A3 (8L1) | Поршень Audi A4 B6 (8E2) | Поршень Audi A4 B6 Avant (8E5) |
| Поршень Audi A6 C5 (4B2) | Поршень Audi A6 C5 Avant (4B5) | Поршень Seat IBIZA III (6L1) |
| Поршень Seat LEON (1M1) | Поршень Seat TOLEDO II (1M2) | Поршень Skoda SUPERB I (3U4) |
| Поршень VW BORA I (1J2) | Поршень VW BORA Variant (1J6) | Поршень VW GOLF IV (1J1) |
| Поршень VW GOLF IV Van (1J1) | Поршень VW GOLF IV Variant (1J5) | Поршень VW GOLF VAN IV Variant (1J5) |
| Поршень VW PASSAT B5.5 (3B3) | Поршень VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8711490725 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Superb, Toledo, A3, A4, A6, Leon, Golf, Passat, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 26 мм |
| Виробничий номер | 07969K101 |
| Висота голівки поршня | 45,550 мм |
| Высота | 68,55 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1,100 мм |
| Глибина ковша 1 | 17,900 мм |
| Длина болта | 66 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі втулкою для бобишки поршневого пальця |
| Діаметр ковша | 38,000 мм |
| Код товара | NU 87-114907-25 |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-114907-00 |
| Отвір цил. | 80,00 мм |
| Сторона монтажу | для циліндра 2 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 3 165 ₴


