OPT-OM.ORG.UA
Поршень RENAULT 80.0 F8Q (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-336500-00

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-336500-00
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| AE | A350730STD | AE | BP2151400 | AE | A350711STD |
| AE | A350542STD | KS | 94357600 | MAHLE | 0219300 |
| MAHLE | 0219310 | MAHLE | 0210700 | MOPISAN | 1027598000 |
| NURAL | 8710350000 | RENAULT | 7700105906 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Opel ARENA COMBI (A97) | Поршень Opel ARENA фургон (TB, TF) | Поршень Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) |
| Поршень Renault MEGANE I (BA0/1_) | Поршень Renault MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) | Поршень Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) |
| Поршень Renault RAPID Фургон/минивен (F40_, G40_) | Поршень Renault 19 I (B/C53_) | Поршень Renault 19 I Chamade (L53_) |
| Поршень Renault 19 II (B/C53_) | Поршень Renault 19 II Chamade (L53_) | Поршень Renault 21 (B48_) |
| Поршень Renault 21 Лифтбек (L48_) | Поршень Renault 21 Универсал (K48_) | Поршень Renault TRAFIC Автобус (T_, P_, V_) |
| Поршень Renault TRAFIC Фургон (T_, P_, V_) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8733650000 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Opel, Renault |
| Совместимость с моделью | 19, Rapid, Trafic, 21, Clio, Megane |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 24 мм |
| Висота голівки поршня | 42,350 мм |
| Высота | 70,5 мм |
| Глибина ковша 1 | 0,700 мм |
| Длина болта | 63 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Код товара | NU 87-336500-00 |
| Номер компонента | 08-336500-00 |
| Отвір цил. | 80,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,025 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
Информация для заказа
- Цена: 1 607 ₴


