-10%

Поршень MB 88.5 OM612/OM613 2003-> TRAPEZ 30X70 87-117907-20 (opt-om)
3 305 ₴
2 974,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: NU 87-117907-20
+380 (66) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень MB 88.5 OM612/OM613 2003-> TRAPEZ 30X70 (opt-om)

КОД ТОВАРУ
NU 87-117907-20

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
87-117907-20
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтів |
|
|
| Виробничий номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голівки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Діаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 |
|
|
| механічна обробка |
|
|
| Надлишковий розмір |
|
|
| Номер компоненту |
|
|
| Отвір цил. |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| KONEKS | 206152 | KS | 41014620 | MAHLE | 0045602 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Поршень Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Поршень Mercedes-Benz C-CLASS купе (CL203) |
| Поршень Mercedes-Benz CLK (C209) | Поршень Mercedes-Benz E-CLASS (W210) | Поршень Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) |
| Поршень Mercedes-Benz E-CLASS Платформа/шасі (VF210) | Поршень Mercedes-Benz M-CLASS (W163) | Поршень Mercedes-Benz G-CLASS (W461) |
| Поршень Mercedes-Benz G-CLASS (W463) | Поршень Mercedes-Benz V-CLASS (638/2) | Поршень Mercedes-Benz VITO Автобус (W638) |
| Поршень Mercedes-Benz VITO Фургон (W638) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Платформа/шасі (B901, B902) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Автобус (B903) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B903) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шасі (B903) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Автобус (B904) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (B904) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Платформа/шасі (B904) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шасі (B905) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nural |
| Код запчастини | 8711790720 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | V-Class, G-Class, C-Class, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| O болтів | 30 мм |
| Виробничий номер | 08854-209 |
| Висота голівки поршня | 42,300 мм |
| Висота | 72,3 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 2,480 мм |
| Глибина ковша 1 | 13,800 мм |
| Довжина болта | 70 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 43,500 мм |
| Код товару | NU 87-117907-20 |
| Надлишковий розмір | 0,50 мм |
| Номер компонента | 08-117907-00 |
| Отвір цил. | 88,50 мм |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 974,50 ₴

