-10%

Поршень MB 88.0 OM612/OM613 2003-> TRAPEZ 30X70 87-117900-20 (opt-om)
3 412 ₴
3 070,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: NU 87-117900-20
+380 (66) 023-37-77
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
OPT-OM.ORG.UA
Поршень MB 88.0 OM612/OM613 2003-> TRAPEZ 30X70 (opt-om)

КОД ТОВАРА
NU 87-117900-20

АРТИКУЛ И ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ТОВАРА
87-117900-20
(Nural)
| Характеристика |
|
|
| O болтив |
|
|
| Производственный номер |
|
|
| Висота |
|
|
| Висота голивки поршня |
|
|
| Глибина клапанного кармана 1 |
|
|
| Глибина ковша 1 |
|
|
| Диаметр ковша |
|
|
| Довжина болта |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| Додатковий вириб/додаткова информация 2 |
|
|
| механична обробка |
|
|
| Номер компонента |
|
|
| Отвир цил. |
|
|
| Просвит миж поршнем та цилиндром |
|
|
| Стандартний розмир [СТД] |
|

КАТАЛОЖНЫЕ НОМЕРА АНАЛОГОВ
| Производитель | Артикул | Производитель | Артикул | Производитель | Артикул |
| KS | 41014600 | MAHLE | 0045600 |

ПРИМЕНЯЕМОСТИ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Поршень Mercedes-Benz C-CLASS (W203) | Поршень Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Поршень Mercedes-Benz C-CLASS купе (CL203) |
| Поршень Mercedes-Benz CLK (C209) | Поршень Mercedes-Benz E-CLASS (W210) | Поршень Mercedes-Benz E-CLASS T-MODEL (S210) |
| Поршень Mercedes-Benz E-CLASS Платформа/шаси (VF210) | Поршень Mercedes-Benz M-CLASS (W163) | Поршень Mercedes-Benz G-CLASS (W461) |
| Поршень Mercedes-Benz G-CLASS (W463) | Поршень Mercedes-Benz V-CLASS (638/2) | Поршень Mercedes-Benz VITO Автобус (W638) |
| Поршень Mercedes-Benz VITO Фургон (W638) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Автобус (B901, B902) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Фургон (B901, B902) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 2-t Платформа/шаси (B901, B902) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Автобус (B903) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Фургон (B903) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 3-t Платформа/шаси (B903) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Автобус (B904) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Фургон (B904) |
| Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 4-t Платформа/шаси (B904) | Поршень Mercedes-Benz SPRINTER 5-t Платформа/шаси (B905) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Код запчасти | 8711790020 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | V-Class, G-Class, C-Class, Vito, Sprinter |
| Пользовательские характеристики | |
| O болтів | 30 мм |
| Виробничий номер | 08854-209 |
| Висота голівки поршня | 42,300 мм |
| Высота | 72,3 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 2,480 мм |
| Глибина ковша 1 | 13,800 мм |
| Длина болта | 70 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець |
| Діаметр ковша | 43,500 мм |
| Код товара | NU 87-117900-20 |
| Номер компонента | 08-117900-00 |
| Отвір цил. | 88,00 мм |
| Просвіт між поршнем та циліндром | 0,040 мм |
| Стандартний розмір [СТД] | 99943600 |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |
Информация для заказа
- Цена: 3 070,80 ₴

